Listopad 2014

(dávám s předstihem, abyste se stihli připravit, přátelé…)
Ani jsme se nerozkývali a máme tady měsíc, který může být docela sado maso.

Budeme stát nejenom sami proti sobě, svému přesvědčení a svědomí, ale i proti všem… Jirásek by nás pochválil. Začnou pletichy, pomluvy, vylézat budou staré, nechutné záležitosti a manipulace dostane konečně svůj oficiální mandát, stejně, jako v říjnových volbách! V mnohých vztazích, které jsou těsně před sesypáním, dojde na větu: „Počkáme až po Vánocích, přece si je nebudeme kazit…“. Jestliže podlehnete vidině stříbrných baněk, vonícího jehličí a této krávovině v podobě partnerovy manipulace, pokazíte svátky nejenom sobě, ale i dětem, které mají toho vašeho řvaní stejně už plné mléčné zoubky.   A navíc, dostanete baňu! Ale z metru!
Jestliže se bez sexu ani nenasnídáte a vhání-li vám do těla vášeň i běžný pohled na starou, shrbenou babičku či dědouška, máte svůj měsíc! Jen bych prosila opatrnost při skotačení, neboť si mnozí z vás donesou domů (kterýžto domov a věrnost v něm si velice chráníte) nějakou nepěknou nemoc. Následně vám na to přijde partner, kterého držíte žárlivými scénami pěkně v napětí a pochybnostech o jeho vlastních kvalitách, a poletíte jak muničák u Zlína! Léčení pak proběhne docela zdlouhavě, stejně jako rozvodové řízení. Nevěra, prostituce, zahýbání, sexuální násilí…, to jsou slova, která budeme hromadně skloňovat, ale lues vás skolit nemusí, což? Nezapomínat prosím na skutečnost, že počet nakažených HIV v Česku stoupá… tedy nám to bude patrně stoupat všem. Někomu do hlavy , jinému trochu níž….Násilníkům a znásilňovačům poradím, aby si vyhledali na FB příspěvek o tom, že lidé už berou moc do svých rukou bo spravedlnost je slepá a tyto týpky kastrují. Tak bacha, hoši, ať pak nemáte punt jen na okrasu!!! Znásilněné ženy se nemusí za tuto obludnost páchanou muži stydět a tutlat to, protože to stejně nikam nevede a každý viník by měl být potrestán. I pokud by to byl vlastní muž!!!

Otřásat v základech se bude i vaše práce a zaměstnání a dokonce i sama paní Země!!! Nezoufat, neplakat a jednat, máte na to, abyste sehnali práci jinou a lépe placenou. Stran otřesů Země nic nenaděláme, protože jsme již nadělali – paseku na Zemi! Dobře nám tak….
Při soudních jednáních se nedivte ničemu hlavně 9,19 a 29! Rozsudky mohou být bezhlavé, nicneříkající, domatené a zcestné a výpovědi svědků naprosto zavádějící. Ty samé dny si dejte pozor sami na sebe, ať nemluvíte jako ichtyl, v autě – protože se vyrojí opět ti, kteří neví, která páčka, natož tak řadící a bacha i na třídních schůzkách, kam si vezměte raději burku, abyste smíchy nepoprskali spolurodiče. Tímto doplňkem uděláte radost i řediteli školy Asámovi, a ten si za příjmením vašeho prvňáčka udělá červené srdíčko.

I když je listopad docela bouřlivým, Štířím měsícem, mám pro vás dobrou (jednu) radu: pokud nyní koupíte nějaký dárek pro milovanou osobu, budete za skutečného Mistra a žádný jiný dar se tomu vašemu nevyrovná, tedy vylézt z děr a intuitivně jít za tím, co jinému vykouzlí úsměv na tváři!!!
Hodně štěstí, přátelé!

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz