Červenec

Tak zaprvé: děcka za vysvědčení nebijte, ani psychicky nevydírejte, pokud ty známky nemaj takovej šmrnc, jak byste chtěli. Vzpomeňte si na dobu, kdy jste do školy chodili vy a znechuceně zvraceli na školním záchodku vždy, když se do vás snažili učitelé naklopit krávoviny, kterým nerozumíte dodnes a nikdy jste ty hovadiny nepoužili. V naprostým klidu jim kupte hambáče a hranolky, bo to budou asi poslední laskominy v jejich životě - jak tak sleduji ten mafiánskej pětiretardovanej spolek, kterej si říká vláda.
Tento měsíc bývá vždy o nehodách, zraněních, nemocích, chemii a kdejakého svinstva, tož uvidíme, co všecko dotáhneme z těch "báječných" dovolených. Pro choleru si na Ukrajinu nejezděte, oni nám ji dovezou sami, ja? Největší riziko čeká už na letištích, bo dovolená v hale s dalšími x lidmi bůh ví odkud, není žádný terno. Stran opálení můžete chodit každej den na ranvej bez jakýchkoli obav, že vás smete aero, bo nejsů piloti, tak není létání. Šťastnější z vás se dostanou na vysněnou pláž, ovšem oželela bych čtvery botky a patery šaty a přibalila raději Májku a sušené maso. To víte, drahota je všade a na této sezóně se bude chtít nabalit každej. Tak jako mnoho let nazpátky se nám rozjede i turistika za "zajímavými" zážitky - tady přichází na řadu chemie - a tak bych chtěla upozornit všechny začátečníky, že koks je určen do nosu, nikoli dle vzoru "Slepičáka" do otvoru jiného. Červenec je takový rozjezd smyšlenek, lží a polopravd, takže se v informacích nevyznáte, ale nezoufat, ono to křápne v srpnu a září. Snad všechnu tu mafiánštinu a zlodějnu "Vykulenec" z vnitra zamete, jináč nevím, co by lidi dělali, bo už nyní jsou ti s mozkem nasraní jak psi a mohli by se vzbouřit, což ovšem ten slavnej pěťák v čele s Pjotrem Fialovičem nemůže dopustit, páč by nemohli krást. Tedy - chcete-li spatřit medůzy, tak směr Chorvatsko, pokud chobotnice s narůstajícími - den ze dne - chapadly, stačí zůstat v Čechách.
Poslední dobou přemýšlám o slově "udržitelnost" - udržitelnost rybolovu, klimatu, nákupů, vaření, oblečení ....No, ono pro mnoho lidí bude spíše důležitější, zda udrží svoji naštvanost na uzdě, udrží moč a stolici, bo situace nejen u nás, je prostě neudržitelná. Ale to snad nepíšu žádnou novinku, či převratnou myšlenku. Chtěla bych napsat: lidi rozum do hrsti, ale to by byla blbost, bo by bylo dobré teď do těch ruk vzít zcela něco jiného, ale klíče by to nebyly! Láska v červenci sice pokvete, ale bacha na to, co chcete vidět v protějšku a co opravdu vidíte - v těchto případech dejte raději na radu kamarádky či matky. Kamarádka vám sice řekne pravdu - že je to debil (kráva), ale matka? Ta vám  může zrovna jednu ubalit. Stran letošní "láskové" dovolené důrazně upozorňuji na nutnost ochrany proti početí a jiným nežádoucím chorobám, bo tento rok budou tyto záležitosti přitahovat i ženy, kterým dáky felčar už třicet let tvrdí, že jsou neplodné. 
Pro ty z vás, kteří touží po miminku "jednoskýmtobude" výše uvedené neplatí a přeji hodně štěstí v dubnu 2023.
Pozor také na záměnu slov AIDS a ADHD. To první je zlá nemoc a to druhé - jak tak čtu některé články, má už patrně většina. 
HODNĚ SMÍCHU A ODPOČINKU OD MÉDIÍ,ZLODĚJŮ A ŽVANILŮ VÁM NEGATIVNÍ HANNAH PŘEJE!
 

 

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode