2012

Nač nás má upozornit číslo 5, tedy rok 2O12?

Pětka je Merkur, rtuť – a víme, co rtuť dokáže!Bude to tudíž rok rtuťovitý, stěhovavý, odcházející, opouštějící, plný uprskaných lidiček a rtuťovité komunikace. Lidé i vlády se budou domlouvat a hovořit spolu mnohdy nervózně, agresivněji, budou hodně argumentovat a všichni se pramálo dohodnou bez emočních výbuchů. Zkrátka a dobře – bouchat nám to bude všude :ve vládě, v peněženkách,rodinách a mladých lidech. Ale jak to pozoruji letos v návaznosti na nepokoje v Londýně a vlastně celosvětově, už nám to jaksi rtuťovitě bouchat začalo, ne?

Rok 2O12 jemuž bude vévodit (až do roku 2O99 ) nejtěžší Karma je součtově pětkový, pětečku ovládá Merkur a latinsky Mercury je přeci rtuť. On byl i Fredy Mercury plný pohybu, síly a bylo ho všude plno, nemyslíte?A představte si, co se stane, pokud nám praskne teploměr a rtuť nám unikne ven…To je kuliček, to je rozprach, to je pohybu a každá nám míří jinam. A mířit jinam budou mnozí z nás, hlavně mladí lidé, kteří pochopili, že v naší překrásné, vytunelované republice nezavadí o práci, nemají zde žádných jistot , pochopí, že žijí ve vyhloubené jámě kde již není vůbec nic jen pomalu se sesouvající okraje, které je mohou zadusit a zavalit .

Rtuťovitě budou jednat a myslet i ti mladí lidé, kteří v této zemi zůstanou a budou se bouřit, neboť nevidí svoji budoucnost, nevidí pozitivní změny a nejsou schopni vidět ani pozitivní vládu a čestné , charakterní politiky. Denně se totiž dozvídali v roce 2O11 o kradení, rozkrádání a tunelování, a to těch „nejvyšších“ z mocných této země!A to zrovna klidu nepřidá…

Se rtutí bude spojeno i chování a reakce v rodinách, které zjišťují, že finanční částka, kterou mají k dispozici na měsíc se rozprchne a roztříští během pár dní, na rozdíl od vlády této země, která vydá za měsíc mnohem více, než by měla. Budou stále více a více zjišťovat, jak byli politiky okrádáni a zneužíváni různými firmami, kterým právě ta naše vláda dala tichý souhlas a začne jim vadit, že poctivá práce je pouze výraz, který jim ovšem nezaručí poctivě zaslouženou dovolenou.

A protože je Merkur vládcem komunikace, budou lidé komunikovat přes internet a rozesílat si informace – které už sice všichni víme a jsou nám jasné, ale budeme už tak plni rtuti a naštvaní a bezmocní, že nevylučuji ani velice bouřlivé diskuse, nepokoje a protesty, které budou svolávány právě přes internet.

Merkuriální pětka je také patronem zlodějů a podvodníků všeho druhu, takže pozor na podvodné firmy, kterých bude jak hub po dešti, protože se již málokomu chce pracovat a dle vzoru „nejvyšších“ se lidé začnou raději okrádat Mohou vám nabízet neexistující zboží, nebo také prapodivné, levné zlato za vysoký peníz!Doufám, ale , že v tomto roce Zajíce jste již mnozí místo blýskavého kovu nekoupili zajíce v pytli!..Také se ale zloději budou chytat a lapat, budou se komunikativně udávat a hlavně zveřejňovat jejich jména, a tak se dozvíme mnoho zajímavého, nebojte se! Kdo krade, kdy co ukradl, a hlavně – kam všechno to nakradené dal!

Až tohle všechno bude venku, tak by mohl začít docela mazec. Lidé už mají dost obviňování, že za rozkradenou zemi mohou oni, běžní „pěšáci“ – tak, jak se jim to snaží vsugerovat vláda a to se pak budou muset mít ti, co okrádali a tunelovali pěkně na pozoru!

Jak víme, je pětka také o člověku (2 ruce, 2 nohy a 1 hlava), tudíž se konečně lidé začnou zajímat o své tělo, o zdraví a preventivně si organizmus očišťovat alternativními způsoby a začnou do svého zdraví investovat. Bude na čase!Již nyní se lidé bojí kdečeho a kdekoho, ale nejvíce se obávají nemocí, nemocnic a poplatků, tudíž si to vše spočítají a zjistí, že lépe je do svého těla investovat průběžně , preventivně a alternativně, než operačně – liposukcemi počínaje a žlučníkovou kolikou konče.

V příštím roce budou mít také hlavní slovo smysly:zrak, sluch, čich, chuť a hmat, a proto než k něčemu přičichneme tak se na to pořádně podívejme, poslechněme si o tom něco , dobře si to osahejte , aby vám z toho nebylo náhodou zle a měli byste po chuti k životu. A mámení smyslů se raději také vyhněte, protože mám ten dojem, že si budeme moci příští rok koupit drogy už i v papírnictví.

I o hranicích, rozpínavosti některých lidí i států bude příští rok. O zemi jako takové a i o vodě. Aktuální bude vše, co je nad Zemí, pod Zemí i na Zemi. Já jen aby se nám ta naše zdevastovaná Zemička nezačala merkuriálně, rtuťovitě bouřit. To by nám asi nebylo veselo….nakonec zkusili jsme si to její „zvracení“ již v minulých letech a ono není oč stát,

Problémy mohou nastat také s financemi – a to ve smyslu „kam je dát?“ – pokud tedy nějaké budeme mít. Lidé již pramálo věří spořícím účtům, různým důchodovým spořením a firmám, které jim chtějí „spravovat“ (nebo stravovat?) jejich finance, a tak pravděpodobně budou kupovat to, co jim ty peníze pěkně uchrání a udrží. Ale pozor , jak jsem již psala “není všechno zlato, co se třpytí“ a ve finále se ho nenajíš… A mám veliké obavy, že rok příští bude i o strachu: ze ztráty zaměstnání, z nezaplacené hypotéky, ze ztráty zdraví, bojíme se už i stáří, vlastních dětí, které neustále chtějí peníze a my je nemáme, bojíme se co bude….: Apokalypsy, konce Světa, černé magie a falešných proroků a sekt. Index strachu je nyní až neuvěřitelně vysoký, což umocňuje i strach a obavy z další plížící se krize v celém světě.

Bojíme se jako děti bájného Draka, sedmihlavé sani šlehající z huby plameny a ocasem s bodlinami bortící vše v její blízkosti. Také rok 2O12 rokem Draka bude a my se můžeme s obavami obracet ke každé sluji, z níž tato potvůrka vyleze a pouze doufat, že nám přinese štěstí, tak jak například v Číně , kde je Drak nositelem štěstíčka. Ale nejsme v Číně, tak se můžeme docela připravit i na to, že po nás může ten Dráček chtít nějakou oběť či výkupné, jak to bývá v pohádkách o dracích běžné…. Drak je velký plaz s křídly, dlouhým ocasem a drápy, plivající oheň, symbol jangu, plodnosti a aktivity, je spojován s prvotními silami ničícími i tvořivými, nebeskými i pozemskými. Jako nějaká neuvěřitelná síla překračující všechno co si jen dokážeme představit. Ale nebojme se, nebojme!!!!Máme přeci všech 5 pohromadě, ne?Tak je už konečně začněme používat a povede se nám lépe.

Ale jednu – snad potěšující informaci – pro vás přeci jenom mám…..

6.6.2O12 dojde k jedinečnému úkazu, kterým bude přechod Venuše před Slunce. Venuše představuje LÁSKU a postaví-li se před centrum a zdroj světla, můžeme si uvědomit, že právě láska je největší silou v celém Vesmíru a že může zabránit mnoha „očistám“ a tragédiím.

PŘEDSTAVTE SI, ŽE POKUD BY KAŽDÝ Z NÁS ZAHRNUL ÁSKLU ALESPOŇ JEDNOHO ČLOVĚKA NA SVĚTĚ, TAK BY TEN NÁŠ SVĚT BYL PLNÝ, PLNIČKÝ LÁSKY, TAK SE DO TOHO PUSŤME, PROTOŽE JE SKUTEČNĚ NEJVYŠŠÍ ČAS!

Karmalogie Hannah

Nemetropolitní hrabství Essex
CZ +420 721 634 550

UK +447 453 149 688
hannah19@seznam.cz