VIDEOŠKOLA KARMALOGIE pro budoucí KARMALOGY-KONZULTANTY - ZÁKLADNÍ INFORMACE


- přihlásit se může každý, kdo absolvoval VIDEOŠKOLU KARMALOGIE PRO LAIKY a chce ve studiu pokračovat
- začátek studia, tedy rozesílání prvních lekcí, bude ihned po obdržení přihlášky a platby- tuto je možno rozdělit do 3 - 5 plateb
- během studia budeme spolupracovat - vy budete pokládat otázky, já v nadstandardních videovstupech budu odpovídat, objasňovat vám nejasné záležitosti
- cena jako obvykle 15.300 Kč - na rozdíl od předcházejících běžných škol má videoškola kolem 100 vstupů (z důvodu zachování té jediné a správné Karmalogie na světě)
- bonusové nahrávky stran popisu Zvířetníku podle Hannah,  video Hvězdných karet a jejich výkladu jsou v ceně
- po absolvování celé videoškoly Karmalogie , která bude zakončena zkouškou, obdržíte platný certifikát karmaloga konzultanta
- tuto školu Karmalogie doporučuji všem, kteří nerozumí svému životu, protože pokud pochopíte svoje datum narození, pochopíte jednání rodičů, sourozenců, partnerů a dětí, a začnete přicházet na to, proč - kdy - v jaké oblasti máte být obezřetní a ostražití. "Pokud nerozumím sama sobě, nerozumím ani partnerovi."
 
Upozorňuji všechny zájemce, že jako autorka Karmalogie, pro kterou vlastním ochrannou známku včetně autorských práv, vám tuto oblast díla přiblížím s profesionální jistotou, lektorskými zkušenostmi, ale hlavně po 25leté praxi, což nemohu říci o některých "kurzech karmalogie", které pořádají neoprávněně někteří mí studenti. Tyto pseudokurzy bez dostatečné praxe pseudolektorů, jsou tudíž plytké a zmatečné, tedy i vaše znalosti budou na velmi nízké úrovni, a tím se můžete na klientech dopustit nevratných chyb.
 
Karmalogie vám může změnit život, tak si ho prostě změňte(pokud máte odvahu)!
 
Rádi vás uvítají Hannah a Zbyněk Nesvadba.
 
Přihlášky na zbns@seznam.cz
 

 

Video škola pro laiky


Tento soubor videoinformací pro laiky, kteří se nechtějí Karmalogií zabývat profesionálně, má 4 vstupy a velmi polopaticky objasňuji, co je to karma, jaké karmy existují a jak je ve svém datu najít.


Objednat si Video školu pro laiky můžete již nyní, a to na zbns@seznam.cz. 


Cena je 2100,-Kč na účet 1850285/5500 (do zprávy pro příjemce uveďte své jméno) - po zaplacení částky vám bude Videoškola pro laiky přeposlána přes Úschovnu na vaši email adresu. Součástí bude i Přihláška, kterou podepíšete a oscenovanou zašlete na výše uvedený email. Bez podepsané a odeslané přihlášky nebude akceptováno vaše přihlášení.


Tato Video škola pro laiky je předstupněm VIDEO ŠKOLY PRO POKROČILÉ A KARMALOGY, která obsahuje kolem 100 vstupů - videí, je zakončena zkouškou a certifikátem s mým logem - ochrannou známkou. JIŽ DOTOČENO a možno se přihlásit na zbns@seznam.cz.

Tedy bez absolvování VIDEO ŠKOLY PRO LAIKY není možné se přihlásit ke studiu Video školy Karmalogie pro pokročilé.

Vaše Hannah

Milí lidé, karmalogii - karmickou numerologii a rozbory budu dělat od 8.3.2017

nikoli osobním setkáním, ale vzhledem k aktivitám v zahraničí, kde se budu celoročně střídavě zdržovat pouze přes EMAIL FORMOU ZVUKOVÉ NAHRÁVKY. 

Cena ROZBORU je 1200 Kč předem na účet.

NAHRÁVKA - Vše nahraji na  diktafon a v poslechové podobě zašlu přes portál www.uschovna.cz na váš email, nebo jako přílohu k emailu. Úschovna vás bude již sama informovat o tom, jakým způsobem – velmi jednoduchým – si nahrávku stáhnout a poslechnout. Nahrávka trvá dle obtížnosti dat 3O až 5O minut. Následné písemné dotazy jsou pochopitelně v ceně. Napište mi datum narození své, rodičů, manžela či partnera  (svatby, rozvodu) a dětí. Budou-li zapotřebí data další, ozvu se. Preferuji také jakékoliv množství otázek, které vás zajímají, lépe se mi pak pracuje a věci jsou konkrétnější - hannah19@seznam.cz.

 

Na všechny zájemce se těší Hannah J. Nesvadba, lektorka,

zakladatelka Karmalogie - karmické numerologie

 

 

 

 

Moji milí!

Především chci všem dobrým lidem popřát do nového roku 2017 vše dobré, hlavně zdraví, trochu štěstí, hodně životního optimismu a duševní pohody, neboť všechno budeme potřebovat, protože kdo je připraven, není překvapen!

 

Moje novoroční přání směřuje ke všem dobrým lidem, a protože ne všichni lidé jsou dobří, chtěla bych vás informovat o tom, že jsou mezi námi kolegové, kteří zneužívají vědomostí, které získali v mém kurzu karmalogie-karmické numerologie. Po absolvování mého kurzu nabyli přesvědčení, že si mohou dovolit použít získané znalosti ke svému obohacení a nikdo jim v tom nezabrání. (pořádají kurzy karmalogie-karmické numerologie, ovšem fatálních chyb, kterých se dopouští je mnoho. Neznalí lidé tedy získávají za své peníze špatné informace a tudíž - od těchto žen - i zcela NEPLATNÉ CERTIFIKÁTY) Takové jednání ovšem není přípustné a já vůči nim velmi tvrdě zakročím! 

Poté, co jsem použila všechny smírné prostředky, abych takové "kolegy" od jejich nekalých praktik odradila, mi nezbývá, než zakročit proti nim s využitím všech svých zákonných možností. Krom jiného jsem jim odebrala certifikát Karmaloga-karmického numerologa, protože zvlášť hrubým způsobem porušili etický kodex karmaloga-karmického numerologa. Jedná se jmenovitě o:

EVA MATULOVÁ, VYŠKOV, KARTÁŘKA

MARCELA NĚMCOVÁ, PRAHA, KARTÁŘKA

Očkování

Dnes jsem přesně ve 12.00, seďa u kadeřníka, slyšela z rádia zprávu o vyšších sankcích pro rodiče i pediatry, které prej schválili poslanci (snad je to ale pravda...), pokud nebudou chtít NAOČKOVAT své dítě. Nepřekvapilo mě to.
 
Věděla jsem, že přitvrdí, protože zdravotní loby je hold o penězích a systém je systém... Zvláště dnešní den je o velkých korporacích, firmách a zisku, ale to je spíše můj obor, který mám dokonale zmáklý.
 
Minulý týden (protože jsem věděla, jak to dopadne) nabídl můj muž rodičům, kteří se patrně nebudou moci vyhnout očkování, pomoc v podobě přípravy dětského organizmu na očko a nastartování imunitního systému miminek. A byl poprask! Byla jsem označena za zlatokopku, která nechce bojovat, ale klidně ožebračí jiné maminky, které za neočkování bojují jak lvice a příspěvek mého muže byl odstraněn. Z osočení mé osoby si nic nedělám, protože nevědomých lidí a lidiček, kteří si myslí, že porazí zdravotní lobby jsou kýble a navíc - jsem na to zvyklá. Je to jejich boj.
 
Nicméně vám všem chci sdělit, že jsme zkušeností s očkování prošli, vnuk byl 2 dny po vakcinaci přijat na JIP a 15 dní v umělém spánku. Subdurální krvácení do mozku. Zakrvácená sítnice následně ukázala na to, že vnuk, kterého máme v pěstounce nevidí...
 
Nechci tady plakat na vlastním hrobě, ale nikdo nám PÍSEMNĚ nepotvrdil, že je to následek očkování, i když mezi čtyřma očima se k tomu přiklonili tři odborníci. Od té doby můj muž připravuje Samuela na dobu, až bude muset opět podstoupit očkování (od té osudné JIPKY neměl totiž ani rýmu), které ovšem oddalujeme, neboť máme skvělého pediatra... Nevím, jak skvělý bude po dnešku, ale neztrácíme naději.
 
Pomoc všem maminkám nabízím tedy jménem svého muže znovu... Máte všichni právo volby. Horda z vás má jistě na pokuty a neustálé hledání nového a nového pediatra, případnou emigraci, či jste připraveni nezačlenit dítě do kolektivu a být s ním dlouhodobě doma, ale pro ty ostatní jsme zde.
 
Tedy: Dotazy na email zbns@seznam.cz
 
P.S. Zlatokopka nejsem, přátelé! Píši knihy a mám svoji vlastní školu Karmalogie, tedy na pokuty bych měla, ale vím, že tento stát bude přitvrzovat v sankcích...
 
Stále Vaše Hannah

 

 

MÁ-LI KDOKOLI ZÁJEM O SLUŽBY VÝBORNÉHO ASTROLGA, MOHU JEN DOPORUČIT!

DĚLAL MI ASTROLOGICKÝ ROZBOR SAMUELA A BYLA TO SKUTEČNĚ SÍLA... TEDY DOPORUČUJI JAKO DÁREK... KVALITA ZARUČENA!!!

 

Zdravím v čase předvánočním, přeji klid, pohodu a rozjímavou náladu.
Stejně tak i pokojný průběh Vánoc a příjemně odhodlaný vstup do AD MMXV.

Zasílám odkaz na své dárkové poukazy, jejichž zakoupením můžeš své
blízké potěšit. Zaujme-li Tě některý z nich, proveď, prosím, jejich
úhradu na účet 2800303332/2010 (Fio banka) a informuj mě o platbě
mailem. Obratem Ti dárkové poukazy zašlu.

 

Na osobní kontakt se budu těšit v Olomouci nebo v Praze, 

také via Skype. 

 

http://www.stelarniastrologie.cz/darkove-poukazy.htm

Karmalogie Hannah


CZ +420 721 634 550

hannah19@seznam.cz